بازدید : 111 6 شهريور 1396 13:41 شماره :52450

اولین کارگاه آموزشی اطفاء حریق به همت سازمانهای مردم نهاد و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مسجدسلیمان برگزار گردید.
به نقل از مسئول اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان مهندس محمدعلی کلی اولین کارگاه آموزشی اطفاء حریق در تاریخ 1396/06/06با هماهنگی کارشناسان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان و به همت سازمانهای مردم نهاد و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و اداره محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان در محل تالار آمفی تئاتر شرکت نفت منطقه مسجدسلیمان برگزار گردید.
در این کارگاه که از ساعت 9:30 شروع گردید بیش از یکصد نفر از طبیعت دوستان حضور داشتند و موارد پیشگیری ، اطفاء حریق و کنترل پس از اطفاء بصورت تئوری توسط کارشناسان اداره کل ، آموزش داده شد و در همین زمان مراحل جذب همیار طبیعت بر اساس فرم های توزیع شده صورت گرفت و بروشورهای اطفاء حریق و همیار طبیعت در بین مدعوین توزیع گردید.
در ادامه جلسه و قسمت پرسش و پاسخ خواسته سازمانهای مردم نهاد که اعطای تجهیزات اطفاء حریق به سمنها بود به بحث و بررسی گذاشته شد و نیز اینکه نقش زنان در این عملیات چگونه میتواند باشد ؟
در ادامه  به پرسشهای مدعوین پاسخ داده شد.
در پایان مقرر گردید کارگاه عملی اطفاء حریق هر چه سریعتر و در شهرستان لالی و به دعوت آقای حاجی پور انجام شود.
در ساعت 14 این کارگاه به پایان رسید.
لازم است از زحمات بیدریغ آقای شهبازی و نیز حضور مدیر و کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لالی کمال قدردانی و تشکر بعمل می آید.
 


 


 


 

|
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها