د" /> د" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار سید محسن موسوی تاکامی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 8589
بازدید کل : 171306
آخرین بروزرسانی:
24 امرداد 1397 7:33
بازدید : 56 22 مرداد 1397 9:51 شماره :51063

دیدار سید محسن موسوی تاکامی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان

دیدار سید محسن موسوی تاکامی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان

به گزارش کامران طالبی مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با حضور در محل کار سیف ا... فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با ایشان دیدار کرد.

کامران طالبی گفت: موسوی تاکامی، ضمن تبریک انتصاب سیف ا... فرزانه به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، آمادگی خود و تیم کارشناسی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری را به منظور همکاری در گسترش بسترهای گردشگری در استان با رعایت قوانین و مقررات موضوعه، اعلام نمود.

مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری خاطر نشان کرد: سیف ا... فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران نیز ضمن خرسندی از برقراری تعامل هرچه بیشتر فی مابین این دو اداره کل، عنوان کرد: بسترهای سرمایه گذاری در زمینه های گردشگری در استان مازندران فراهم است و همکاری بیش از پیش اداره کل  منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران می تواند راهگشای بسیاری از چالش های پیش روی بخش گردشگری در این استان مستعد گردشگری باشد.

در ادامه سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری خواستار برگزاری جلسات هم اندیشی و کارشناسی بیشتری به منظور تبیین فرآیندهای اجرایی و بررسی راهکارهای قانونی و در نهایت برون رفت از مشکلات و چالش های پیش روی صنعت گردشگری در استان مازندران شد.

وی افزود: حال که بسترهای سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در این استان فراهم است، می طلبد که همه دستگاه های اجرایی مرتبط در استان نهایت همکاری و تعامل را در توسعه صنعت گردشگری و شکوفایی و رونق اقتصادی در استان بعمل آورند.

در پایان این دیدار، سیف ا... فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، ضمن تقدیر از این حضور، خواستار برگزاری نشست های بعدی و هرچه بیشتر بین تیم های کارشناسی در این دو اداره کل شد.

                        روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها