پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کارکنان منابع طبیعی و آبخیز داری خوزستان با نماینده ولی فقیه دیدار کردند
لوگو

بازدید : 331 19 اسفند 1396 11:36 شماره :47524

کارکنان منابع طبیعی و آبخیز داری خوزستان با نماینده ولی فقیه دیدار کردند

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان در این دیدار احمد مطیعی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان گفت :هدف از این دیدار تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی و مقام معظم رهبری است و همچنین این هفته جهت اطلاع رسانی و آگهی بخشی مردم است.
احمد مطیعی افزود: هم اعتقاد شخصی و هم اعتقاد سازمانی این است که منابع طبیعی احیا نمی شود مگر با همیاری و همکاری آحاد مردم میسر می شود و ما در این راستا کمک و مشارکت مردم در احیاءطبیعت را خواستاریم. مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان همچنین درخواست کرد و گفت : از طریق ائمه جمعه وجماعات می خواهیم که در بین مردم کارها و فعالیت های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان در مقابله با ریز گرد ها را بین مردم معرفی و اعلام کنند.
بر اساس این گزارش حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان منابع طبیعی خوزستان گفت :کار خیلی خوبی انجام شده و جای خوشحالی است اما زمانبر ووقت گیر است که متاسفانه پدیده ریزگردها ضرر و زیان های فراوانی به مردم شریف خوزستان وارد کرده است که متاسفانه هم کیفیت و هم کمیت ریزگردها ی خوزستان با سایر نقاط کشور و دنیا فرق می کند که ریز گرد های داخلی ضرر و زیان آن خیلی فراوان است . امام جمعه اهواز در ادامه افزود :ائمه جمعه و جماعات استان ونمایندگان خبرگان رهبری می توانند در قالب سمینارهاو جلسات اطلاع رسانی کنند و هم مشکلاتی مانند جلب رضایت مردم و مدعیان عرصه هارا با نشست ها و جلسات حل وفصل کنند . این گزارش می افزاید :طبق سنت حسنه حضرت آیت الله جزایری بصورت نمادین یک اصله نهال در بیت آن حضرت کاشته شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها