پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تشکیل جلسه شورای هماهنگی برنامه های هفته منابع طبیعی
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 12400
بازدید کل : 202914
آخرین بروزرسانی:
20 آذر 1397 12:9
بازدید : 300 7 اسفند 1396 15:26 شماره :46961

تشکیل جلسه شورای هماهنگی برنامه های هفته منابع طبیعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان، این جلسه با حضور خسرو چنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیران ادارات تابعه جهاد کشاورزی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و همچنین احمد مطیعی مدیر کل منابع طبیعی خوزستان برگزار گردید .

در این جلسه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان طی سخنانی بیان داشت: هر ساله برنامه هایی برای برگزاری بزرگداشت هفته منابع طبیعی در سراسر کشور برگزار می شود که این فرصتی برای اطلاع رسانی به جامعه و علی الخصوص شهروندان خوزستانی بوده و همچنین فرصتی برای جلوگیری از تخریب عرصه های زیست محیطی و منابع طبیعی می باشد.

بر اساس این گزارش، چنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در ادامه این جلسه طی سخنانی اظهار داشت :موضوعات منابع طبیعی آنگونه که شایسته است شناخته نشده و متاسفانه دراین  حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مناسبی صورت نگرفته . وی افزود : می بایست به شکلی عمل شود که هر روز، روز منابع طبیعی تلقی گردد و تمام دستگاههای مر تبط در این زمینه نیز باید کمک کنند . همچنین ایشان اشاره داشت : از آنجائیکه منابع طبیعی متعلق به همه مردم و  آیندگان است باید آئین هفته منابع طبیعی را به مردم واگذار کرد و جایگاه اقتصادی منابع طبیعی و اثرات تخریب زیان بار آن را که در عرصه ها بوجود می آید برای ایشان تبیین نمود.

شایان ذکر است هفته منابع طبیعی همه ساله از 15 تا 21 اسفند در سراسر کشور برگزار می گردد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها